Pozbądź się spamu na zawsze z zaawansowanym antyspamem!

Ochrona poczty przychodzącej

Chroń swoją skrzynkę przed spamem

Już od
99.00 zł/rok
price per za domenę

Ochrona poczty wychodzącej

Chroń swoją reputację

Już od
99.00 zł/rok
price per za domenę

Archiwizacja skrzynki

Kopie zapasowe Twoich emaili

Już od
254.07 zł/rok
price per za domenę

Ochrona poczty przychodzącej to przede wszystkim

Pełna ochrona skrzynki odbiorczej w konkurencyjnych cenach
Kompatybilność z każdym serwerem pocztowym
Łatwa konfiguracja
Zwiększona dostarczalność emaili
Różne opcje raportowania
Przyjazny interfejs zapewniający pełną kontrolę nad pocztą e-mail
Zwiększona produktywność pracowników
Niezwykle dokładne filtrowanie zapewnione przez komercyjny filtry antyspamowe

Dlaczego warto wybrać filtr wiadomośći przychodzących od SpamExperts?

Ochrona poczty przychodzącej filtruje wszystkie przychodzące wiadomośći e-mail i eliminuje spam i wirusy, zanim zagrożenia te dotrą do Twojej skrzynki z niemal 100% dokładnością. Rozbudowany panel sterowania pozwala zachować pełną kontrolę. Co więcej, w przypadku awarii serwera e-mail, Twój e-mail zostanie umieszczony w kolejce. Dostęp do wiadomośći e-mail w kolejce można uzyskać za pośrednictwem interfejsu internetowego, co zwiększa ciągłość korzystania z poczty elektronicznej!

Dlaczego potrzebujesz profesjonalnego filtra poczty przychodzącej?

Każda skrzynka na serwerze chroniona jest najpopularniejszym filtrem antyspamowym - SpamAssassin. Jeśli jednak mimo to Twoja skrzynka odbiorcza jest codziennie zatłoczona niechcianymi wiadomościami, oznacza to, że potrzebujesz profesjonalnego rozwiązania - filtru od SpamExperts. Uzyskaj pełną ochronę swojej skrzynki odbiorczej i pożegnaj się ze spamem, wirusami i złośliwym oprogramowaniem!

Jak to działa?

Gdy Twoja domena zostanie objęta ochroną SpamExperts i zostanie aktywowane filtrowanie, poczta elektroniczna przejdzie przez chmurę filtrującą. Przychodzące wiadomości e-mail są bezpiecznie analizowane i skanowane w czasie rzeczywistym. Nie są wymagane żadne szkolenia ani konfiguracje filtrów i wszystko działa z pełną wydajnością zaraz po włączeniu. Każda wiadomość wykryta jako spam jest przenoszona do kwarantanny, a nie-spam jest wysyłany do Twojej skrzynki odbiorczej. Kwarantannę można monitorować w przyjaznym dla użytkownika panelu SpamPanel, za pośrednictwem raportów e-mail, a nawet bezpośrednio w kliencie pocztowym! Koniec z marnowaniem czasu na zajmowanie się spamem, po prostu skup swoją energię na zadaniach biznesowych, zachowując pełną kontrolę nad skrzynką email

Wszystkie te korzyści zapewnia filtrowanie poczty wychodzącej:

Ochrona przed wpadnięciem na czarną listę u odbiorcy
Ochrona reputacji marki i systemów IT
Uniknięcie kosztów obsługi związanych z delistingiem
Zwiększenie ciągłości i dostarczalności e-maili
Zwiększenie produktywności pracowników
Łatwiejsza kontrola nad nadużyciami

Co to jest filtrowanie poczty wychodzącej?

Filtrowanie wychodzących wiadomości e-mail ma kluczowe znaczenie dla ochrony reputacji Twojej firmy i zapewnienia, że wszystkie wychodzące wiadomości e-mail dotrą bezpiecznie tam, gdzie powinny. To profesjonalne rozwiązanie blokuje spam i wirusy przed opuszczaniem sieci i zapobiega umieszczaniu adresów email, domeny oraz IP na czarnej liście. Ponadto filtr wychodzący SpamExperts zapewnia raporty i narzędzia do wykrywania zagrożonych kont i blokowania spamujących użytkowników.

Dlaczego to takie ważne?

Czy zdarzyło się, że z Twojej domeny wyszedł kiedykolwiek spam bez Twojej wiedzy? Ze względu np. na słabe hasła prawie każde konto może zostać przejęte w celu przesyłania wychodzącego spamu lub złośliwego oprogramowania bez Twojej wiedzy! Dlatego ważne jest, aby zainwestować w profesjonalne rozwiązanie filtru wychodzącego. Dbaj o dobrą reputację swojej firmy, powstrzymaj spam przed opuszczaniem sieci i nie umieszczaj na czarnej liście, aby poczta e-mail zawsze docierała tam, gdzie powinna.

Archiwizacja poczty e-mail - korzyści:

Obejmuje filtrowanie przychodzących i wychodzących wiadomości e-mail!
Nigdy więcej nie stracisz wiadomości e-mail!
Osiągnij zgodność z prawem
Popraw wydajność systemu IT
Przyjazne dla użytkownika zarządzanie ochroną danych
Dodano ciągłość poczty e-mail, obsługę dzienników i łatwe ponowne dostarczenie
Skompresowane, zaszyfrowane i bezpieczne archiwum

Archiwizacja poczty e-mail

Archiwizacja poczty e-mail zachowuje i chroni wszystkie przychodzące i wychodzące wiadomości e-mail w celu późniejszego dostępu. Jest to świetny sposób na odzyskanie utraconych lub przypadkowo usuniętych wiadomości e-mail, przyspieszenie reakcji audytowych, zabezpieczenie wiadomości e-mail i załączników związanych z własnością intelektualną, a także w celach np. sporów sądowych.

Dlaczego tego potrzebujesz?

Czy desperacko szukasz ważnej wiadomości e-mail z zeszłego roku, ale nie możesz jej znaleźć i w rezultacie ryzykujesz grzywnę lub utratę ważnej transakcji biznesowej? Zapobiegaj temu dzięki profesjonalnemu rozwiązaniu do archiwizacji poczty. Archiwizacja poczty e-mail to krytyczne narzędzie do zabezpieczania kopii zapasowych wszystkich wiadomości e-mail i zapewniania zgodności z prawem.

Jednocześnie, ponieważ wymiana wiadomości e-mail ma moc sądową i jest prawnie wiążąca, zgodność poczty elektronicznej stała się niezwykle ważnym problemem dla organizacji. Dlatego w niektórych branżach obowiązkowe jest przechowywanie bezpiecznych kopii zapasowych wszystkich wiadomości e-mail i przestrzeganie prawa.

Zacznij już teraz chronić swoją pocztę

Wybierz opcję ochrony SpamExperts

Opcje dodatkowe

Podsumowanie zamówienia

254.07 zł/rok 99.00 zł/rok 99.00 zł/rok 254.07 zł/rok 22.02 zł/miesiąc 38.56 zł/miesiąc

Najczęstsze pytania - FAQ

Jak to działa?

W skrócie: poczta e-mail przechodzi przez inteligentne, samouczące się serwery SpamExperts, które wykrywają i blokują spam, zanim dotrze do Ciebie.

Jak dokładne jest filtrowanie?

Dzięki przetwarzaniu milionów wiadomości e-mail każdego dnia, nasze filtry e-mailowe mają wiodący w branży współczynnik z dokładnością bliską 100%.

Czy mogę odzyskać zablokowane wiadomości?

Tak, kompleksowy panel sterowania z przeszukiwaniem dzienników (logów), kwarantanną i wieloma innymi narzędziami pozwala sprawdzić status każdej wiadomości e-mail, która przeszła przez system.

Jak długo trwa konfiguracja?

Konfiguracja jest szybka, zautomatyzowana i będzie działać i chronić Twoją pocztę e-mail w ciągu kilku minut.

Co to jest archiwizacja poczty e-mail?

Poczta e-mail jest obecnie bardzo ważna - archiwum wiadomości e-mail jest bezpiecznie przechowywane, co zapewnia dodatkową pewność i spokój ducha.

Ile e-maili mogę przechowywać?

Archiwizacja poczty e-mail obejmuje domyślnie 10 GB powierzchni. Jeśli potrzebujesz więcej miejsca, możesz dodać dodatkowe paczki 10 GB.